ÚŽASNÁ
ZÁBAVA!
ÚŽASNÁ
ZÁBAVA!

Živá hudba: SkvělÁ MUZIKA od místních kapel

Vivian
Hlavní pódium 20:00

Vivian je čtyřčlenná formace z východočeského Broumova, která si svou tvorbu zakládá na českých textech a žánrově se řadí mezi pop-rock s prvky elektroniky. Za dobu svého působení stihla vyhrát několik talentových soutěží, jako Skutečná liga a Šance Muzikus, objevila se na mnoha předních festivalech a vydala dvě studiová alba. Za poslední roky má na svém kontě také několik singlů a videoklipů, nespočet odehraných koncertů a jednou z jejích specialit je, že si každoročně sama pořádá turné po letních táborech, kde se potkává se svými fanoušky. Připojte se k Adys a jejich fanouškům na BBQ+RIB Festivalu a určitě to bude fantastická pařba!

Shock'o'late
Hlavní pódium 18:00

Vezměte sladký zpěv, divoký saxofon, zalijte trochou kytarové harmonie a okořeňte rytmikou, která se nebojí experimentů. Dostanete Shock’o’late - energický a nápaditý funk-pop plný chuti. Kapela funguje v různých obměnách osmým rokem, hraje autorskou tvorbu. Obujte si taneční boty a přijďte zjistit, jaké menu si pro vás kapela Shock'o'late připravila na zářijovém BBQ+RIB Festivalu!

Změna času a programu vyhrazena.

Představení: Zábava pro každého

SDH Hasičská show
Volný prostor 13:00-16:00

Sbor dobrovolných hasičů (SDH) je obecné označení pro sbor dobrovolných hasičů a zároveň součást názvu většiny konkrétních sborů dobrovolných hasičů. Kromě hašení požárů, zásahů při povodních a jiných živelních pohromách, ekologických haváriích, pomoci při dopravních nehodách a jiných mimořádných událostech přispívá také k prevenci požárů a předcházení dalším podobným nežádoucím událostem. Těšíme se, že s vámi na BBQ+RIB Festivalu předvedeme některé z našich zařízení!

Ukázka sokolnictví, Falconia
Volný prostor 12:30

Falconia je společnost pro udržování sokolnických tradic, založena v roce 2009. Našim posláním je důstojně reprezentovat české sokolnictví, být jeho historickou tváří a podílet se na propagaci sokolnictví v naší zemi i ve světe. Jsme spolek lidí, kteří obdivují sokolnictví ve své původní podobě, tedy jako vznešené umění lovu, převážně na koni. Naši členové jsou ve většině případů dlouholetými sokolníky, pro něž je chov dravců a jejich prezentace denním chlebem. Spolupracujeme s mnoha městy, hrady i zámky na jejich historických projektech, a našich odborných služeb využívají nejen šlechtické rody, ale i instituce Evropské unie, banky a naše i zahraniční významné podniky. Můžete nás potkat na mnoha významných městských a hradních slavnostech, na přednáškách a workshopech, ale také v reklamách a filmech. Můžete nás vidět vystupovat v září na BBQ+RIB Festivalu!

Změna času a programu vyhrazena.

Aktivity: Zábavné věci během dne

Kurzy vaření Globus
Globus stan 13:00, 14:00, 15:00, 16:00

Description

Zábava a hry TUkas
TUkas stan- Celý den

Description

Zábava a hry RiseKite
Volný prostor - Celý den

Description

Změna času a programu vyhrazena.

JAK SE PŘIPOJIT K NONSTOP BARBIQUE PARTY!

Přehledně o akci

Připojte se k nám na senzační jídlo, osvěžující craft pivo, koktejly a živou hudbu! První ročník BBQ+RIB FESTIVALu přináší šťavnatou atmosféru, provoněnou nejlahodnějšími BBQ vůněmi! Kromě voňavého BBQ a osvěžujícího pivka Vám představíme zajímavý a lakavý sortiment zboží nabízený místními obchodníky. Postaráme se o jedinečnou zábavu se spoustou aktivit! Přijďte si užít skvělý den s rodinou a přáteli!

Vstupné

Vstup na akci je ZDARMA! Jídlo, pití a další nabízené zboží bude k zakoupení přímo u prodejců.

Party Pas

Budete-li chtít podpořit tuto úžasnou akci a zakoupit si volitelný balíček za férovou cenu, tak budete moci přímo na akci. Navštivte nás v info stánku, kde si můžete vyzvednout Party pas a kde Vám poskytneme všechny detaily akce.

VIP Rocker Pas

BBQ+RIB FESTIVAL stylově s VIP rocker permicí do VIP rocker zóny. Uvolněte se a zdarma si vychutnejte vzorky šťavnatého BBQ, craft pivo a koktejly. Od našich partnerů pak zdarma speciální VIP dárkovou tašku s dobrotami.

VIP rocker vstupenky jsou v omezeném množství, proto nás neváhejte kontaktovat, chcete-li si zakoupit VIP vstup pro sebe, nebo jako dárek, či máte-li jakýkoli dotaz.

Prodejci

BBQ+RIB FESTIVAL Vám představí jedny z nejlepších místních restaurací, food trucks, pivovarů, vináren, kaváren a mnoho dalšího! Přijďte ochutnat a něčím výborným spláchnout dobroty, které budou pro Vás připraveny.

Zobrazit všechnyMáte zájem být prodejcem?
PARTNEŘI A SPONZOŘI

BBQ+RIB FESTIVAL spolupracuje se skvělými partnery, společnostmi a organizacemi, kterým záleží na vytvoření fantastické atmosféry a podpoře místní komunity.

Zobrazit všechnyMáte zájem o spolupráci?