Vstup
na akci
Vstup
na akci

JAK SE PŘIPOJIT K NONSTOP BARBIQUE PARTY!

Přehledně o akci

Připojte se k nám na senzační jídlo, osvěžující craft pivo, koktejly a živou hudbu! První ročník BBQ+RIB FESTIVALu přináší šťavnatou atmosféru, provoněnou nejlahodnějšími BBQ vůněmi! Kromě voňavého BBQ a osvěžujícího pivka Vám představíme zajímavý a lakavý sortiment zboží nabízený místními obchodníky. Postaráme se o jedinečnou zábavu se spoustou aktivit! Přijďte si užít skvělý den s rodinou a přáteli!

Vstupné

Vstup na akci je ZDARMA! Jídlo, pití a další nabízené zboží bude k zakoupení přímo u prodejců.

Party Pas

Budete-li chtít podpořit tuto úžasnou akci a zakoupit si volitelný balíček za férovou cenu, tak budete moci přímo na akci. Navštivte nás v info stánku, kde si můžete vyzvednout Party pas a kde Vám poskytneme všechny detaily akce.

VIP Rocker Pas

BBQ+RIB FESTIVAL stylově s VIP rocker permicí do VIP rocker zóny. Uvolněte se a zdarma si vychutnejte vzorky šťavnatého BBQ, craft pivo a koktejly. Od našich partnerů pak zdarma speciální VIP dárkovou tašku s dobrotami.

VIP rocker vstupenky jsou v omezeném množství, proto nás neváhejte kontaktovat, chcete-li si zakoupit VIP vstup pro sebe, nebo jako dárek, či máte-li jakýkoli dotaz.

Prodejci

BBQ+RIB FESTIVAL Vám představí jedny z nejlepších místních restaurací, food trucks, pivovarů, vináren, kaváren a mnoho dalšího! Přijďte ochutnat a něčím výborným spláchnout dobroty, které budou pro Vás připraveny.

Zobrazit všechnyMáte zájem být prodejcem?
PARTNEŘI A SPONZOŘI

BBQ+RIB FESTIVAL spolupracuje se skvělými partnery, společnostmi a organizacemi, kterým záleží na vytvoření fantastické atmosféry a podpoře místní komunity.

Zobrazit všechnyMáte zájem o spolupráci?