Patneři
akce
Patneři
akce

Partneři a sponzoři akce

BBQ+RIB FESTIVAL spolupracuje se skvělými partnery, společnostmi a organizacemi, kterým záleží na vytvoření fantastické atmosféry a podpoře místní komunity.

RiseKite je pražská marketingová agentura specializující se na design a tvorbu webu, online marketing, sociální média, branding, tvorbu obsahu, video a pohyblivou grafiku. Obrat´te se na RiseKite a posuňte svou značku či společnost dopředu. Jsme jiní, jsme efektivní a „válíme“ za všech okolností!

webová stránka

Štěrboholy se nacházejí ve východní části Prahy 10. Klidná čtvrt´ plná kouzelných rodinných domů i moderních bytových jednotek, ve které najdete několik nákupních center jako je EuroPark a Fashion Arena, víceúčelová sportoviště, školy a školičky a to vše se spoustou zeleně.

webová stránka

Globus byl založen jako rodinná firma a tuto tradici držíme nadále. Zakládáme si na osobním přístupu k vám-zákazníkům a dáváme přednost vlastní výrobě. V našem řeznictví a pekařství najdete maso a pečivo zpracovávané z českých surovin a prodávané odborníky.

Visit Website

Obor automotive nás nikdy nepřestal bavit, a tak celou skupinu TUkas neustále zdokonalujeme a rozšiřujeme o autorizované partnerství dalších značek a snažíme se vybudovat brand TUkas s puncem kvalitních komplexních autoslužeb a zachováním rodinné tradice.

webová stránka

FINEP HOLDING patří mezi největší developerské skupiny u nás. Jsme lídři trhu a patříme mezi ty, kteří určují trendy na developerském trhu. Našim klientům nabízíme jako jediní na českém trhu kompletní servis a služby ve všech oblastech, které souvisejí s bydlením.

Visit Website

Jsme profesionální firma v oblasti reklamy, grafického designu, tisku a knihařského zpracování. Přistupujeme k Vám s otevřenou myslí. Náš proces je kreativní, strategický a přizpůsobený každému z Vás. Pomůžeme Vám vytvořit identitu, jedinečnou, nepřekonatelnou a úspěšnější.

webová stránka

Prague Black Panthers je tým amerického fotbalu se sídlem v Praze, Česká republika. Prague Black Panthers jsou jedním z nejúspěšnějších týmů ve střední Evropě, 18x byli vyhlášeni Mistry České republiky.

webová stránka

Falconia je společnost pro udržování sokolnických tradic, založena v roce 2009. Našim posláním je důstojně reprezentovat české sokolnictví, být jeho historickou tváří a podílet se na propagaci sokolnictví v naší zemi i ve světe.

webová stránka

Naší komunitě sloužíme již 143 let, účastnili jsme se téměř všech velkých požárů, které Prahu zasáhly a to včetně požáru Národního divadla roku 1881. Nechyběli jsme na barikádách na konci 2. světové války a také jsme pomáhali při všech velkých povodních.

Visit Website

Chcete spolupracovat jako partner či sponzor? Nebo máte jiný nápad, jak akci podpořit?
Klikněte na tlačítko níže a kontaktujte nás!

Kontakt ke spolupráciMáte zájem být prodejcem?